Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Нідерланди виділили Україні додаткові €1 млрд на військову допомогу та €400 млн на відновлення

12 квітня, 17:25
Фото ОП

Нідерланди виділили Україні ще 1 млрд євро військової допомоги і 400 млн євро на відновлення на додаток до зобов'язань у межах двосторонньої угоди з безпеки, повідомив президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

"Щойно у телефонній розмові прем’єр-міністр Марк Рютте повідомив, що Нідерланди виділили ще мільярд євро на військову допомогу Україні й €400 млн на відновлення. Це додатково до зобов’язань у межах нашої двосторонньої безпекової угоди", - написав Зеленський у Телеграмі

Глава держави висловив подяку прем'єр-міністру і всьому народу Нідерландів.

За його словами, під час також розмови було обговорено спільну роботу з партнерами над прискоренням постачань снарядів для артилерії, амуніції та систем ППО.

"Подякував за результативну конференцію Justice for Ukraine ("Справедливість для України", - ред.) у Гаазі та запуск за її підсумками Реєстру збитків. Розповів про підготовку Саміту миру у Швейцарії й запросив Нідерланди приєднатися. Ми також обговорили необхідні зусилля, щоб цей захід підтримало якнайбільше країн", - написав Зеленський.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати