Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна отримає морські катери для конвоювання суден через "зерновий коридор" у Чорному морі - Зеленський

25 листопада, 17:20
Фото ОП

Україна отримає морські катери для конвоювання суден через "зерновий коридор" у Чорному морі, заявив президент Володимир Зеленський і додав, що вже є відповідні домовленості з партнерами.

"Я маю домовленості з кількома державами щодо потужного супроводу суден - українцями, але на іншій техніці, на конвої. Тобто, нам передадуть і передають уже відповідні катери морські", - заявив він на пресконференції Grain from Ukraine із президентами Швейцарії, Латвії та прем'єр-міністром Литви в Києві в суботу.

За словами Зеленського, Україна докладає максимальних зусиль, щоб гарантувати безпеку кораблів у Чорному морі, а також в Одеській області. Зокрема, як він зазначив, "уже є домовленості та позитивний сигнал від партнерів щодо систем ППО".

"Тому що там і коридор важливий, і наші люди. Для нас важливі наші люди в Одеському регіоні, дуже важливі. Із ППО дефіцит, ви це знаєте, це не секрет, але тим не менш. Є дуже конкретна необхідна кількість систем і дуже конкретні назви. Запит цей є. Скажу вам відверто, відповідь позитивна вже є - коли ці системи стануть охороняти той регіон", - зазначив він.

"Тобто, важливо, що є домовленість, є позитивний сигнал, коридор працює. І будемо збільшувати обсяг і безпеку в Одеській області", - сказав президент.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати