Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Washington Post: Безпілотники в українському небі над лінією фронту паралізують бойові дії

14 квітня, 15:41

Українські та російські війська майже не мають можливості пересуватися полем бою, не бувши поміченими та вбитими, оскільки у небі над лінією фронту патрулює багато безпілотників, які полюють за будь-якими ознаками руху.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Washington Post.

У виданні розповідають, зі слів військових, що зростання кількості малих безпілотників в Україні перетворило територію по обидва боки нульової лінії, яку зазвичай називають "сірою зоною", на "зону смерті".

Ті, хто наважується пересуватися вдень чи вночі під пильним оком ворожих безпілотників, одразу ж гинуть.

Журналісти пишуть, що дешеві безпілотники, розгорнуті в Україні, трансформували сучасну війну – і спочатку дали українським військамперевагу на полі бою.

Однак росіяни швидко зорієнтувалися і почали масово виробляти власні безпілотники.

Експерти називають сучасний етап війни "бліцкригом війни безпілотників", та визнають, що це патова ситуація, оскільки якщо людина знаходиться на відритій місцевості – за нею одразу полюють.

"Насиченість дронами, багато з яких оснащені тепловізорами, звузила простір, де війська можуть безпечно пересуватися непоміченими, що призвело до великих втрат, а також в останні місяці значною мірою завадило жодній зі сторін здійснити серйозний прорив", зауважили у виданні.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати