Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Міноборони України випробовує спеціальні "плавучі бронежилети" для спецпідрозділів

02 березня, 17:20
Фото з відкритих джерел

Міністерство оборони України розпочало випробування спеціальних модульних бронежилетів для потреб Військово-морських сил та інженерних військ ЗСУ, повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що особливість такого бронежилета полягає в тому, що під час контакту з водою спеціальний модуль реагує і бронежилет спрацьовує як рятувальний.

"У Міноборони надійшов запит на розробку такого спеціального модуля для бронежилетів. Головне завдання - вберегти життя військовослужбовців у воді. Адже ми розуміємо, яку вагу на собі носить боєць, особливо коли йдеться про спецпризначенців", - наголосив заступник міністра оборони Віталій Половенко.

Новий плавучий модуль розробляє Центральне управління розвитку супроводу матеріального забезпечення ЗСУ. До його створення залучили як іноземних, так і вітчизняних розробників. Планується, що такі модулі можна використовувати на всіх затверджених моделях бронежилетів ЗСУ.

"Наразі кілька зразків таких "плавучих бронежилетів" ми передали в частини для випробувань. Якщо цей етап буде успішним, ми перейдемо до лабораторних випробувань", - сказав Половенко.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати