Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Без черг і з дому

У Дніпровській міськраді представили новий електронний сервіс «Кабінет мешканця Дніпра»
15 серпня, 19:54

Ініціатива його створення належить меру Борису Філатову. Завдяки цьому сервісу можна зручно скористатися майже всіма послугами, які надають жителям міста, не виходячи з дому. Наприклад, через «Кабінет мешканця» можна оформити субсидію, отримати довідку про склад сім’ї, стати в електронну чергу у дитячий садок, переглянути інформацію про депутата свого округу, зареєструвати підприємницьку діяльність, надіслати звернення до міської ради тощо.

«Кабінет мешканця міста Дніпра» — це перший та єдиний в Україні електронний сервіс, який об’єднаний з державним порталом iGov. Також це єдина точка входу для всіх наявних сервісів, створених для мешканців міста. Так, наприклад, не виходячи з дому, ви можете дізнатися, чи є ви у реєстрі мешканців, а також як туди потрапити; подати заявку до контакт-центру чи звернення до міської ради й отримати відповідь онлайн», — розповіла директорка департаменту інформаційних технологій ДМР Альона ЧУЄВА.

За її словами, сервіс впроваджуватимуть у декілька етапів. Наразі стартував перший у тестовому режимі. Це означає, що вже зараз у «Кабінеті мешканця» можна скористатися всіма основними послугами. Другим етапом стане інтеграція із сервісами депутатів і з контакт-центром. Третій крок — електронний запис до лікаря, звернення до муніципальних служб тощо. Запуск кожного етапу триватиме близько двох-трьох місяців.

Оскільки «Кабінет мешканця» працює в тестовому режимі, розробники передбачили зворотний зв’язок, де користувачі можуть залишати пропозиції або зауваження. «Цей сервіс настільки гнучкий, що, проаналізувавши рекомендації мешканців, ми додаватимемо ті послуги, які найбільше запитані. Буде навіть послуга, завдяки якій користувач зможе отримати відеозапис з камер спостереження ситуативного центру міста. Ми впевнені, що сервіс стане популярним і ним зможе користуватися кожен дніпрянин», — зазначила заступниця директорки департаменту інформаційних технологій ДМР Марина СЕРЕДА. Скористатися «Кабінетом мешканця» вже зараз можна на офіційному сайті Дніпровської міської ради. За кілька днів на сайті з’явиться окрема кнопка «Кабінет мешканця м. Дніпра», що спростить вхід.

«Для нас це дуже важливий соціальний проєкт. Ми хочемо, щоб усі найкращі технології реалізовувалися саме в нашому місті. Це не просто портал, а сучасна технологічна платформа, яка надає можливість усі запити інтегрувати в електронну систему документообігу міста Дніпра й після обробки давати відповіді заявникам в автоматичному режимі», — зауважив генеральний директор компанії-розробника «Кабінету мешканця м. Дніпра», архітектор державного порталу електронних послуг iGov Володимир БІЛЯВЦЕВ.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати