Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Історичний момент: люксова яхта Медведчука Royal Romance набула статусу українського судна, - АРМА

15 травня, 16:00

Люксова 92-метрова яхта Royal Romance колишнього народного депутата Віктора Медведчука отримала статус українського судна, що означає національну приналежність судна, на яке поширюється юрисдикція України.

Про це повідомили в АРМА.

Голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України Євгеній Ігнатенко заявив, що це "історичний момент для нашої країни".

"Перший в історії України арештований актив, який перебуває за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні. Це сприятиме подальшій реалізації арештованої яхти та надходження коштів від реалізації до держбюджету України", зазначив Ігнатенко.

Голова АРМА також привітала українців зі знаковою подією та вкотре наголосила, що все злочинно-здобуте майно працюватиме на благо України.

"Вітаю всіх Українців з тим, що яхта "Royal Romance" перейшла під прапор України! Хочу наголосити на тому, що ми зробимо все можливе, щоб все злочинно здобуте і виведене за кордон майно було повернуто під юрисдикцію України", – підкреслила вона.

Нагадаємо, у квітні 2022 року Личаківський райсуд Львова передав яхту Медведчука в управління АРМА, яке протягом року шукало механізми, як реалізувати майно, що перебуває за кордоном.

У листопаді 2023 року з ініціативи самої АРМА Кабінет Міністрів дозволив Агентству продавати арештоване за кордоном майно.

А вже 25 січня 2024 року окружний суд у хорватському місті Спліт ухвалив рішення передати Україні заарештовану яхту Royal Romance. У лютому уряд погодив реалізацію яхти Royal Romance у Хорватії.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати