Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна та США посилюють співпрацю у військовій медицині

10 липня, 22:51
Фото mil.gov.ua

Про це йшлося під час зустрічі заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової з генерал-лейтенантом армії США Мері Крюгер Ізаґірре та бригадним генералом армії США Ендрю Лендерсом, повідомляє Міністерство оборони України.

«Домовилися розвивати євроатлантичну взаємодію у сфері військової медицини та підготовки військовослужбовців», – повідомила Наталія Калмикова.

Зокрема, за словами заступниці міністра оборони України, йдеться про проведення спільних навчань та досліджень.

«Під час надзвичайно продуктивної зустрічі порушувалися питання проведення спільних навчань та досліджень, а також обміну досвідом з американськими лікарями за найактуальнішими напрямками військової медицини», — розповіла Наталія Калмикова.

Значна увага була приділена підготовці тренерів для інструкторів з тактичної медицини з метою запуску навчальної програми CLS (курс бійця-рятувальника) в Збройних силах України. Також обговорювалася можливість відкриття курсів ATLS (розширена підтримка життя при травмі) для військових лікарів батальйонного рівня та медичних рот.

Крім того, на зустрічі було розглянуто питання продовження курсів для військових хірургічних команд ASSET та розробка спільного плану дій щодо боротьби з внутрішньолікарняними інфекціями та антибіотикорезистентністю.

«Дякую партнерам за співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Попереду дуже багато важливих та масштабних проєктів. Ці домовленості сприятимуть посиленню співпраці між Україною та США у сфері військової медицини, підвищенню кваліфікації українських військових медиків та покращенню медичного забезпечення Збройних сил України», - додала Наталія Калмикова.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати