Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Столтенберг: росія втратила в Україні 300 тисяч військових, сотні літаків та тисячі танків

29 листопада, 15:19
Фото nato.int

З початку повномасштабного вторгнення російська армія втратила значну частину своїх звичайних збройних сил – це сотні літаків, тисячі танків та понад 300 тисяч військових.

Про це заявив 29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції у Брюсселі після завершення засідання Ради Україна-НАТО.

"У військовому плані Росія втратила значну частину своїх звичайних збройних сил – сотні літаків, тисячі танків і людські втрати у понад 300 тисяч осіб", наголосив очільник Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, що 29 листопада в Бельгії, Брюсселі, відбулося перше засідання Ради Україна — НАТО на рівні міністрів закордонних справ країн Альянсу.

Як відомо, Україну на засіданні представляв Дмитро Кулеба. Він подякував генсеку Альянсу Єнсу Столтенбергу за визнання досягнень України на полі бою.

Очільник українського МЗС підкреслив, що одна з ключових тем у співпраці з Альянсом — об'єднання оборонних індустрій та нарощування виробництва озброєння.

Як повідомляють, на засіданні затвердили "амбітну" програму роботи на наступний рік. Вона включає: енергетичну безпеку, інновації, взаємодію.

Генсек також підкреслив, що Північноатлантичний блок зараз трансформує комплексний пакет допомоги НАТО в багаторічну програму допомоги. Вона допоможе Україні:

  • перейти від озброєнь радянських часів до обладнання та стандартів НАТО,

  • і "забезпечить повну оперативну сумісність їхніх збройних сил з нашими".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати