У Міноборони запевнили, що документи з "Резерв+" матимуть таку саму юридичну силу, як і військовий квиток
29 травня, 16:30
![](/sites/default/files/news/29052024/IMG_7949.jpeg)
Інформацію із нового застосунку "Резерв+", який запрацював в Україні 18 травня, прирівняють до військово-облікового документа, який буде мати таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи приписне свідоцтво. Це станеться вже за два тижні.
Про це повідомили представники Міноборони в інтерв'ю виданні "Телеграф".
"Впродовж найближчих тижнів, коли буде реалізовано QR-код, інформація стане військово-обліковим документом з такою ж юридичною силою, як і військовий квиток чи приписне свідоцтво", — обіцяють у Міноборони.