Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Влада Шрі-Ланки скасовує візи для сотень тисяч росіян, які наразі перебувають в країні

27 лютого, 10:07

Влада Шрі-Ланки скасовує візи для сотень тисяч росіян, які наразі там перебувають там після вторгнення РФ в Україну. Міграційна служба повідомила, що громадяни РФ повинні виїхати в найближчі два тижні – починаючи з 23 лютого.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Independent.

Після початку повномасштабної агресії РФ проти України, до Шрі-Ланки прибули понад 288 тис. росіян та близько 20 тис. українців. Проте невідомо, скільки з них продовжили своє перебування в країні належним чином.

"Шрі-Ланка повідомила сотням тисяч росіян і деяким українцям, які залишаються в країні, щоб уникнути війни, що вони повинні виїхати в найближчі два тижні", – пише видання.

У міністерстві туризму Шрі-Ланки розповіли, що відомство отримує скарги на деяких громадян РФ: вони ведуть незареєстрований бізнес у південній частині Шрі-Ланки.

Однак, офіс президента Шрі-Ланки Раніла Вікремесінге наказав розслідувати повідомлення, які надходять до міністерства туризму, очевидно, намагаючись запобігти можливій "дипломатичній напруженості".

Як зазначається, нещодавно в країні розгорівся скандал через російські підприємства, що ведуть політику "лише для білих" – це спричинило негативну реакцію у соціальних мережах. Серед таких підприємств є бари, ресторани, компанії, які стосуються водних видів спорту або надають послуги з оренди транспортних засобів.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати