Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У ЄС вирішили продовжити санкції проти Білорусі ще на рік

27 лютого, 11:11

У Європейському союзі вирішили продовжити санкції проти Білорусі ще на рік — до кінця 28 лютого 2025 року.

Про це повідомили на сайті Євроради, пише Рубрика.

Зазначається, що рішення ухвалили на основі щорічного перегляду обмежень. З серпня 2020 року ЄС запровадив кілька послідовних раундів індивідуальних і секторальних санкцій щодо осіб, відповідальних за внутрішні репресії та порушення прав людини у Білорусі.

Додаткові обмежувальні заходи були вжиті проти режиму Білорусі та осіб, причетних до підтримки повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Санкції передбачають заморожування фінансових активів, фізичним особам заборонено подорожі до Європейського союзу. Обмеження охоплюють 233 людини, включаючи Олександра Лукашенка, його оточення, та 37 установ.

Окрім цього, Білорусь залишається об'єктом цільових економічних санкцій,включно з обмеженнями у фінансовому секторі, торгівлі, товарах подвійного призначення, технологіях і телекомунікаціях, енергетиці, транспорті.

Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, 3 серпня, Рада ЄС запровадила нові обмежувальні заходи проти білорусі у зв'язку з незаконним вторгненням російської федерації до України та у відповідь на причетність Мінська до агресії.

Зокрема, нові заходи забезпечують тісніше узгодження санкцій ЄС щодо росії та білорусі та допоможуть забезпечити неможливість обходу російських санкцій через білорусь.

Ці заходи поширюють заборону експорту до білорусі низки особливо чутливих товарів та технологій, які сприяють військово-технічному прогресу білорусі.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати