Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Спікер Джонсон презентував чотири окремих плани допомоги США для України, Ізраїлю та Тайваню

16 квітня, 09:35

Спікер Палати представників Майк Джонсон представив чотири окремі законопроєкти щодо фінансування допомоги США для України, Ізраїлю, Тайваню, а також інших пріоритетів національної безпеки.

Про це повідомляє The Hill.

Джонсон під час закритої конференції Палати Республіканської партії напередодні оприлюднив свій план передачі допомоги країнам через Палату представників.

"По всьому світу відбуваються події, за якими ми всі дуже уважно стежимо. І ми знаємо, що світ спостерігає за нами, щоби побачити, як реагуємо ми",- зауважив під час презентації пакета допомоги спікер.

Він зазначив, що було прийняте рішення розділити проєкт закону з додатковим фінансуванням, ухвалений Сенатом у лютому, на чотири окремих законопроєкти.

"Ми будемо голосувати окремо за допомогу Ізраїлю, за допомогу Україні, за допомогу в Індо-Тихоокеанському регіоні, а також за ще один документ, що включає наші пріоритети національної безпеки",- зазначив Джонсон.

За словами двох законодавців від "республіканців" на зустрічі, план полягає в тому, щоб перемістити чотири законопроєкти під одну процедурну норму, яка б дозволила процес внесення поправок.

У публікації вказується, що, за словами одного з законодавців Республіканської партії, четвертий законопроєкт, пов'язаний з національною безпекою, включатиме:

  • положення, яке дозволить США використовувати конфісковані російські активи для допомоги Україні,

  • акт ленд-лізу для військової допомоги,

  • та конвертовані кредити для полегшення гуманітарної допомоги,

  • заборону TikTok.

Очікують, що пакет документів буде офіційно внесений на розгляд нижньої палати в вівторок, 16 квітня, після чого впродовж 72 годин відбуватимуться стандартні процедури обговорення та внесення поправок.

Якщо процес не затягнеться, то нижня палата зможе винести на голосування законопроєкти вже в п'ятницю ввечері.

У разі ухвалення, пакет документів має бути по-новому розглянутий та проголосований у Сенаті США.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати