Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На стратегічному рівні росія мала перевагу на морі, але вона була зруйнована новаторськими військово-морськими діями України – Міністр цивільної оборони Швеції

15 квітня, 20:23

Міністр цивільної оборони Швеції Карл-Оскар Болін під час Другої Чорноморської безпекової конференції зазначив, що Україна ефективно скористалася можливістю і обмежила свободу пересування російського чорноморського флоту за допомогою безпілотників і ракет, повідомляє Медіацентр Україна. Успіх у тому, щоби не дати росії залучити свій військовий потенціал в тимчасово окупованому Криму – російському центрі тяжіння в Чорному морі – є ключем до припинення безперервних ракетних і безпілотних атак на українське населення.

«Україна вжила заходів для забезпечення безпеки морських комунікацій, використала десантні сили для підтримки сухопутної кампанії та завдала стратегічного удару по критично важливих російських можливостях. Попри свої обмежені морські ресурси, Військово-морським силам України вдалося заборонити доступ на морі в північно-західній частині Чорного моря. Також вони зуміли послабити російський Чорноморський флот. Потрібно розширити ці дії для встановлення контролю над морем і підтримки безпечних морських комунікацій. Проявивши креативність і мужність, Україна непрямими методами та альтернативними засобами домоглася змін на морській арені. росія, з іншого боку, показала чого коштує  надмірна самовпевненість. На стратегічному рівні росія мала перевагу на морі, але вона була зруйнована новаторськими військово-морськими діями України. Використання безпілотних систем може мати ефект на всіх рівнях – тактичному, оперативному та стратегічному», – наголосив він.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати