Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Клименко під час робочої поїздки на Одещину відзначив підрозділи системи МВС

29 листопада, 18:12
Фото з фейсбук сторінки ДСНС України

Клименко під час робочої поїздки на Одещину відзначив підрозділи системи МВС, повідомляє ДСНС України.

Ігор Клименко: Під час робочої поїздки на Одещину відзначив підрозділи системи МВС, які беруть участь у ліквідації наслідків негоди.

Нацгвардійці, прикордонники, поліцейські та рятувальники. Усі вони у перші години негоди почали забезпечувати дорожній рух, надавати допомогу потерпілим, облаштовувати пункти обігріву.

Підрозділ рятувальника Анатолія Стоянова евакуював вагітну жінку. Екіпаж поліцейського Володимира Дубини визволив з переметів автобус із дітьми. Нацгвардієць із позивним «Тарас» разом із побратимами на БТР дісталися найвіддаленіших районів.

У кожного нашого службовця є своя історія, кожен зробив усе щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

Сьогодні відзнаками МВС були нагороджені саме ті рятувальники, поліцейські та військовослужбовці, які щойно повернулися з завдань - на автошляхах, у містах та селах.

Підрозділи системи МВС продовжують цілодобово працювати у складних погодних умовах, щоб якнайшвидше приборкати наслідки негоди.

Цієї зими на нас очікують виклики, пов’язані не лише з негодою, а й обстрілами з боку окупантів. Маємо чіткі розрахунки техніки, особового складу, пунктів обігріву.

Знаємо, що робити. Знаємо, як допомогти.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати