Канада долучилася до бойкоту Зимових Олімпійських ігор-2022 в Пекіні

Канада оголосила, що також долучиться до дипломатичного бойкоту Зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні.

Про це повідомив прем'єр-міністр країни Джастін Трюдо, передає "Суспільне".

"Канада як і раніше глибоко стурбована повідомленнями про порушення прав людини в Китаї. У результаті ми не будемо посилати дипломатичних представників до Пекіна на зимові Олімпійські та Паралімпійські ігри", — написав він у Twitter.

6 грудня 2021-го стало відомо, що США вирішили не направляти офіційних і дипломатичних представників на зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні через порушення прав людини в Китаї. Водночас спортсменам дозволять брати участь у змаганнях.

Китай засудив запланований США дипломатичний бойкот Зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні і пригрозив вжити зустрічні заходи.

8 грудня прем’єр-міністр Австралії заявив, що австралійські дипломати та високопосадовці не відвідуватимуть Китай під час зимової Олімпіади у Пекіні у 2022 році. Про приєднання до дипломатичного бойкоту ігор також оголосила Велика Британія.

Зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого, а зимові Паралімпійські ігри — з 4 по 13 березня. Відвідати змагання через пандемію COVID-19 зможуть тільки мешканці материкової частини КНР, якщо вони відповідатимуть карантинним вимогам.