30 січня відбудеться відкриття виставки “Віктюк, vivat!”

30 січня о 16:00 відбудеться відбудеться відкриття виставки “Віктюк, vivat!” в Музеї актриси Марії Заньковецької (Велика Васильківська, 121).

30 років тому, в 1991 році в Театрі імені Лесі Українки Романом Віктюком була поставлена вистава «Дама без камелій» за п’єсою англійського драматурга Т. Реттігана.

Ця виставка – реквієм-спогад про легендарну виставу, в якій були задіяні видатні актори: Ада РОГОВЦЕВА, Лариса КАДОЧНІКОВА, Людмила ПОГОРЄЛОВА, Ольга СУМСЬКА, Олег ІСАЄВ, Евген ПАПЕРНИЙ, Ксенія НІКОЛАЄВА, Станіслав МОСКВІН, Володимир ЗАДНІПРОВСЬКИЙ. Вона представляє частину того скарбу, який залишився після списання вистави, а саме: ескізи костюмів до спектаклю «Дама без камелій», що були створені сценографом Андрієм АЛЕКСАНДРОВИЧЕМ-ДОЧЕВСЬКИМ, декілька світлин з реалізації проектів костюмів. Ця виставка є своєрідним подарунком Роману Григоровичу ВІКТЮКУ до 85-річчя.

На виставці також представлені плакати Андрія АЛЕКСАНДРОВИЧА-ДОЧЕВСЬКОГО до вистави «Священні чудовиська», що була поставлена Романом ВІКТЮКОМ в тому ж театрі за п’єсою Жана КОКТО в 1988 році, а в другій редакції – в антрепризі Ади РОГОВЦЕВОЇ в Театрі на Подолі в 1995-му.Драматургиня: Ірина Серебрякова.

Місце проведення: Музей актриси Марії Заньковецької.

Акредитація представників ЗМІ: +380 93 511 56 02 Лілія Волошина.

Координація на місці/ Контактна особа:  +380 93 511 56 02 Лілія Волошина.

Обов’язковою є наявність одного з наступних документів:

- Негативний результат ПЛР-тесту (зроблений не раніше, ніж за 72 год. до події);

- Негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу (за останні 72 год.);

- Чинне підтвердження одужання від COVID-19 (у застосунку ДІЯ);

- Або сертифікат вакцинації (паперовий чи у застосунку ДІЯ).

Вхід за музейним квитком. Обов'язкова попередня реєстрація: https://cutt.ly/kITNZeo

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.