Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Наєв: Мобільні вогневі групи протиповітряної оборони отримають ПЗРК іноземного виробництва

26 листопада, 14:45
Фото з фейсбук сторінки Командування Об'єднаних Сил ЗС України

Робота командирів у Північній  операційній зоні постійно спрямована на підвищенні ефективності мобільних вогневих груп, повідомляє Командування Об'єднаних Сил ЗС України. Ця діяльність полягає у збільшенні кількості вогневих груп, а також покращені майстерності та професіоналізму українських воїнів.

Під час відповідних тренувань військовослужбовці  наполегливо відточують свої вміння та навички для того, щоб під час визначення ворожих цілей у повітрі їхні дії були злагоджені й результативні.

Про це повідомив командувач Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, відзначаючи  військовослужбовців, які працюють у складі мобільних вогневих груп протиповітряної оборони на Сумському напрямку та виконують завдання з прикриття об'єктів критичної інфраструктури, а також захисту цивільного населення.

– Ці українські захисники збили чотири ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed», – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач зауважив, що мобільні вогневі групи озброєні великокаліберними кулеметами.

– До того ж кожна група має прожектори для виконання завдань вночі, лазерні цілевказівники та планшети на яких передається інформація про напрямок руху безпілотників, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім цього, командувач наголосив, що найближчим часом мобільні вогневі групи отримають переносні зенітно-ракетні комплекси іноземного виробництва.

Варто зазначити, що система ППО у Північній операційній зоні має декілька ешелонів. Окрім мобільних вогневих груп тут залучені підрозділи Повітряних сил ЗС України з більш потужною зброєю з протиповітряного прикриття.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати