Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Ми маємо максимально використати досвід американських партнерів при навчанні офіцерів та сержантів» - Калмикова

19 лютого, 21:19
Фото mil.gov.ua

Про це заступниця Міністра оборони України заявила на зустрічі з представниками американської компанії Sonata, яка надає західну військову експертизу, консалтинг та матеріальну допомогу Україні для підтримки її оборони, повідомляє Міністерство оборони України. Цей процес відбувається у координації з Ukrainian Freedom Fund та представниками Генерального штабу Збройних сил України.  

Сторони домовилися, що курсантів у військових вищих навчальних закладах України навчатимуть спеціалісти з США. Також в рамках пілотного проєкту в одному з українських навчальних центрів впровадять інструменти оцінки, які використовують в армії США. Метою тестування стане виявлення потенційних лідерів, які згодом зможуть стати сержантами. 

Окремо на зустрічі обговорювали організацію навчання військовому процесу прийняття рішень (MDMP) сержантів та офіцерів в штабах всіх рівнів силами американських спеціалістів.

«Українська армія очікує на зміни. Ми маємо вже зараз максимально навчати майбутніх та чинних сержантів та офіцерів згідно з американськими стандартами. При цьому дуже важливо змінювати військову культуру. Адже від неї залежить майбутнє української армії. Дуже вдячна нашим американським друзям за готовність взаємодіяти, передавати свій досвід та знання. Переконана, що масштабні навчання в Україні за допомогою спеціалістів США дозволять вирішити багато актуальних проблем в українському війську», - наголосила Наталія Калмикова.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати