Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На Львівщині відновлюють роботу спортзаклади. Запрошують тренуватися і переселенців

25 березня, 19:20

Закладам фізичної культури і спорту Львівської області рекомендовано після вимушеної паузи знову розпочати навчально-тренувальний процес, про що йдеться у роз’ясненні Львівської обласної військової адміністрації. Це стосується спортклубів, ДЮСШ, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності та центрів олімпійської підготовки. Відновити роботу можуть і центри студентського спорту вишів, фізкультурно-оздоровчі заклади, центри фізичного здоров'я населення та фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю.

Рекомендоване навчання – за дистанційною, очною або змішаною формами.

«Цими днями паралімпійці України продемонстрували історичний результат у Пекіні. Для них важливо було виступити вдало, аби показати силу й міць нашої держави там, де вони можуть. І такий запал бачимо у всіх наших спортсменів. Частина з них захищає Україну зі зброєю у руках від російських загарбників, а частина залишається вдома. Дуже важливо, щоби якомога швидше вони мали змогу повернутись до тренувань та змагань. І не тільки вони, а й всі, для кого спорт є важливою складовою життя», – вважає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Долучитися до тренувального процесу запрошують і тимчасово переміщених дітей та молодь. У ЛОДА нагадують, що на Львівщині функціонують 66 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, з них 6 – вищої, 20 – першої та 18 – другої категорії і 22 – без категорії. У спортивних школах області займаються понад 25 тисяч дітей. З огляду на те, що частина спортзакладів Львівщини є місцем прихистку для вимушено переселених осіб, управління молоді та спорту ЛОДА шукає альтернативні тренувальні бази, щоби долучити до занять спортом якомога більше молоді. Також у ЛОДА говорять, що будуть вдячні спортшколам і спортклубам за створення і розміщення в соцмережах відеоматеріалів для самостійних занять фізкультурою та спортом.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Фото пресслужби ЛОДА

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати