Командувач ЗС Швеції генерал Бюден відвідав передову
![](/sites/default/files/news/10122023/%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80.jpg)
Командувач Збройних сил Швеції генерал Мікаель Бюден відвідав українських військових, яких тренує Швеція, і високо оцінив їхню бойову роботу, повідомляє 45 окрема артилерійська бригада Збройних Сил України.
"Підрозділи 45 ОАБр, які виконують завдання на Східному напрямку, відвідав Головнокомандувач Збройних Сил Швеції генерал Мікаель Бюден.
В ході зустрічі, генерал Бюден поспілкувався з артилеристами та піхотинцями, які проходили навчання у Швеції та високо оцінив їх бойову роботу. Українські воїни подякували генералові Мікаелеві Бюдену та його державі за стійку підтримку нашого народу у боротьбі за незалежність.
Служба зв’язків з громадськістю 45 ОАБр."