«Можна втратити не тільки здобутки Майдану, а й державу»...
Звернення до керівників партій, блоків і народних депутатів усіх рівнівСьогодні в Україні ситуація дуже серйозна, критична і навіть загрозлива. Лише сліпий не бачить, а глухий не чує, що вирішується питання — бути чи не бути незалежній Україні. На жаль, цього не розуміють окремі лідери помаранчевої влади, які своїми чварами, інтригами, взаємним поборюванням підготували грунт для такого стану.
Наших сьогоднішніх достойників, які називають себе елітою нації, завжди більше хвилювало й хвилює власне місце в державі, ніж доля України. Вони не думають по-українськи. Під твердженням такого висновку є блокування і створення кількох блоків на правому фланзі, кожен iз яких веде боротьбу на два фронти: проти опозиції і між собою. Чим такі війни закінчувалися в недалекому минулому — усім відомо. На жаль, ця боротьба перенеслася в стіни уряду і Верховної Ради.
Боюся, що, якщо такий процес буде продовжуватися і не відбудеться об’єднання всіх державницьких сил — партій, громадських організацій, визначних представників української інтелігенції — у міцну національно-патріотичну силу, і якщо їхні лідери не відмовляться від особистих образ, емоцій, особистого в ім’я України, в майбутньому від українського парламенту залишиться лише сама назва.
Нині проти українства ведеться неоголошена планова війна — не лише зовнішніми силами, але, на жаль, і своїми власними, не лише лівого спрямування, але й правим флангом, який внаслідок амбіційності його лідерів і владних з’ясувань, є оголеним і став подібним на упряжку з лебедем, щукою і раком. Завдяки чому можна втратити не тільки здобутки Майдану, але й геть усе — державу. Про це свідчить недавній виступ спікера парламенту в Москві про його лояльність iз антиукраїнськими випадами російських політиків проти України. В такому ключі постійно виступає цілий ряд зденаціоналізованих депутатів парламенту, які поводять себе так, наче вони депутати Державної думи Російської Федерації.
Те, що нині твориться в державі, явно не відповідає очікуванням мільйонів українців у відстоюванні нашими керівниками національних інтересів.
Увесь світ знає, що українці — талановита нація, але українцеві живеться краще в будь-якій країні світу, тільки не на своїй рідній землі.
А щодо причин перманентних газових війн між Україною і Росією, то, в першу чергу, їх слід адресувати нашим урядам, які, на превеликий жаль, виявилися недалекими в економічному сенсі і надалі не можуть зрозуміти, що неможливо сидіти на одній трубі і за 15 років нічого не зробити (крім безкінечних розмов) щодо альтернативних шляхів постачання енергоносіїв. Іншою причиною є те, що наші депутати відстоюють не інтереси України, а Росії, звинувачуючи в усіх смертних гріхах помаранчеву владу.
За сучасних умов, без жорсткої боротьби нашій владі не вдасться керувати Україною не тільки в економічному плані, але й в політиці, культурі, інформативному просторі.
Нехай гасло «Бог і Україна», з яким жили наші предки, з яким йшли в бій січові стрільці і воїни УПА, буде таким ідеалом, з яким йшли б на майбутні вибори кандидати в депутати всіх рівнів, і наші виборці Сходу і Заходу, Півдня і Півночі, і обирали новий парламент перш за все головою.