Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Майже 16,3 млн грн

Уряд виділив одноразову допомогу громадянам, які постраждали під час участі в антитерористичній операції
13 січня, 19:15
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

12 січня на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 16 284,7 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали під час участі в антитерористичній операції, ідеться на офіційному сайті міністерства mva.gov.ua.

З цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей трьох осіб, які загинули та 22 особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

«Уряд постійно вживає заходів щодо соціальної підтримки громадян, які брали участь заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії РФ, та членів їхніх сімей», — зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. 

Кошти з резервного фонду для постраждалих виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє при Мінветеранів.

За розрахунками Міністерства, відповідно до рішень, прийнятих комісією від 18.11.2021 року, потреба коштів, які необхідно надати сім’ям загиблих та особам, які отримали інвалідність, становить 16 284,70 тис. гривень, в тому числі:

• членам сімей трьох осіб, які загинули (померли) — 4 192,50 тис. гривень;

•  22 особам, які отримали інвалідність — 12 092,20 тис. гривень (9 особам (ІІ групи) — 5 400,7 тис. гривень, 13 особам (ІІІ група) — 6 691,50 тис. гривень).

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати