Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

"Обличчя Чорнобиля": на ЧАЕС оголосили про збір світлин для створення історичного архіву

04 августа, 18:06

Чорнобильська атомна електростанція ініціювала масштабний збір світлин під назвою "Обличчя Чорнобиля". Для архіву підійдуть будь-які фото, які були зняті на території станції, у місті Прип'ять, чи будь-де у рамках нинішньої зони відчуження починаючи з 1970 року.

Про це пише Рубрика, посилаючись на пресслужбу АЕС.

Яке рішення?

"Ми оголошуємо масштабну акцію з пошуку фотографій, на яких зображені колись живі місця, які зараз знаходяться у зоні відчуження. Це може бути звичайне фото з вулиць Прип'яті, випадковий кадр Чорнобильської АЕС, хроніка евакуації, чи будь-яке інше фото", зазначили у пресслужбі.

Збір охоплює знімки, зроблені на території станції, у Прип'яті або будь-де в зоні відчуження, починаючи з 1970 року.

Пресслужба станції запрошує всіх охочих поділитися своїми архівними фотографіями, які відображають життя в цьому регіоні до, під час і після аварії на ЧАЕС.

Це ініціатива має на меті зберегти історичну пам'ять про події, людей і життя в зоні відчуження.

Чорнобиль: 36 днів окупації. Як це було і що відбувається на ЧАЕС зараз

Як це працює?

"Ми поважаємо авторське право та ваші емоції до надісланих фотографій, тож будемо раді дізнатися, кому належать фото, хто на них зображений та, можливо, почути історію, яку криє у собі кожен знятий кадр", пояснили атомники.

Усі зібрані фотографії будуть занесені до архіву Чорнобильської АЕС, опубліковані на офіційному сайті станції та в соціальних мережах.

Паперові світлини або проявлені плівки з поміткою "Для ВМСІ" можна надіслати поштою за адресою:  ДСП "Чорнобильська АЕС" а/с 11, місто Славутич, Вишгородський район, Київська область, Україна, 07100. 

Надіслані фото будуть відскановані та повернуті власникам.

Оцифровані або цифрові світлини можна завантажити онлайн за посиланням, яке надане на офіційному сайті Чорнобильської АЕС.

Ця ініціатива є важливим кроком у збереженні історичної пам'яті та відображенні людських історій, пов'язаних з однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать