Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Росії посилився дефіцит робочої сили, - британська розвідка

20 мая, 15:46
Ілюстративне фото з відкритих джерел

На тлі війни проти України Росія відчуває дефіцит робочої сили, що стає серйозною проблемою в деяких секторах її економіки.

Як передає Укрінформ, про це у соцмережі Х повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

«Росія нині відчуває дефіцит робочої сили, що стає серйозною проблемою в деяких секторах. Цей дефіцит принаймні частково спричинений війною Росії проти Україні через мобілізацію частини працюючого населення та еміграції деяких кваліфікованих спеціалістів, які прагнули уникнути призову. Нещодавно брак робочої сили посилився через обмеження на працевлаштування мігрантів, запроваджені після терористичного нападу "ІДІЛ-К" у Москві 22 березня 2024 року», – заявили у відомстві.

У Міноборони зазначили, що у 2023 році в Росії не вистачало 4,8 млн працівників.

«Наприклад, російська транспортно-логістична галузь не змогла заповнити 25% вакансій водіїв вантажівок протягом 2023 року», – заявили у відомстві.

У британському міністерстві додали, що через нестачу робочої сили група російських парламентаріїв розглядає внесення правок до російського Трудового кодексу.

«У разі ухвалення (цих правок – ред.) це означатиме, що надлишкова робоча сила може бути переміщена під наглядом держави на місце роботи, де не вистачає робочої сили. Такі кроки будуть тимчасовими, і працівники будуть переведені лише за їхньою згодою. Попри відсутність примусу, це потенційний крок до мобілізації робочої сили», – зазначили у відомстві.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать