Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі не змінить траєкторії режиму Ірану - ISW

20 мая, 13:41
Фото з сайту unn.com.ua
Загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі негативно вплине на передачу влади верховного лідера. Як передає Укрінформ, про це повідомляє ISW.

"Смерть Раїсі матиме серйозні наслідки для передачі влади верховного лідера", - йдеться у повідомленні.

Раїсі вважався одним з головних претендентів — разом із сином Хаменеї, Моджтабою Хаменеї — на наступника Хаменеї на посаді верховного лідера Ірану. Хаменеї призначив Раїсі на посаду глави судової системи у 2019 році та підтримав Раїсі під час президентських виборів у серпні 2021 року.

"Наступні декілька днів можуть змінити найближчу та довготермінову динаміку режиму, включно з наступністю верховного лідера. Однак смерть Раїсі зрештою не змінить теперішньої траєкторії режиму, спрямованої на жорсткішу та консервативнішу внутрішню політику, а також агресивнішу регіональну політику", - вважають аналітики ISW.

Як повідомлялося, президент Ірану Ібрагім Раїсі та міністр закордонних справ країни Хосейн Амір Абдоллахіан загинули в результаті аварії гелікоптера в неділю.

Іранська влада повідомила, що гелікоптер з президентом Ірану Ібрагімом Раїсі на борту здійснив жорстку посадку під час повернення з сусіднього Азербайджану. Протягом багатьох годин рятувальники шукали місце інциденту в гірській місцевості.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать