Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Медзаклади отримають ще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

15 апреля, 11:39

До закладів охорони здоров’я надійде 52 генератори потужністю від 18 до 240 КВт для повноцінної та безперебійної роботи на випадок блекаутів, повідомляє МОЗ. У разі аварійного відключення електроенергії генератори спрацьовуватимуть автоматично та постачатимуть напругу в мережу. Тож медзаклади зможуть продовжувати надавати медпослуги пацієнтам за будь-яких умов.

Обладнання закуплене у межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

Генератори будуть розподілені до дев’яти областей: Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської та Хмельницької. У переліку медзакладів – лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги тощо.

Натепер заклади охорони здоров’я України мають майже 11 200 генераторів.

Проте атаки росії на енергетичну інфраструктуру посилилися, і це створює додаткові виклики й навантаження для медичної системи. Тож забезпечення медзакладів обладнанням для безперебійного живлення триває по всій Україні. Постачання відбувається відповідно до актуальних потреб кожної області.

 

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать