Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Президент України в Буенос-Айресі зустрівся з Президентом Уругваю

10 декабря, 18:49
Фото ОП

Перебуваючи з робочим візитом в Аргентині, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Уругваю Луїсом Лакальє Поу, повідомляє Офіс Президента України.

Глава Української держави подякував за позицію Уругваю в межах Міжнародної морської організації на підтримку резолюції щодо впливу російського збройного вторгнення в Україну на міжнародне судноплавство, ухваленої в грудні поточного року.

«Сьогодні я маю змогу особисто подякувати вам і людям вашої країни за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України», – сказав він.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна нині веде складну битву з російськими військами на полі бою й паралельно працює над імплементацією Української формули миру, яка є одним із ключових політичних інструментів для закінчення війни.

Президент України високо оцінив участь представника Уругваю в третій зустрічі радників із питань національної безпеки та зовнішньої політики щодо реалізації Формули миру.

Він висловив сподівання на участь уругвайської сторони в четвертій зустрічі радників у січні наступного року, на якій, зокрема, заплановано обговорити підготовку першого установчого Глобального саміту миру. 

Окрему увагу під час розмови було приділено можливості проведення саміту Україна – Латинська Америка. 
Володимир Зеленський запросив Луїса Лакальє Поу відвідати Україну з візитом.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать