Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

ПРО НАС

28 листопада, 00:00

«Сенатор Річард Лугар... сказав, що Сполучені Штати повинні збільшити фінансову підтримку для демонтування зброї та засобів доставки ядерних боєприпасів — таких, як «Блек Джек», і флотилії гігантських атомних підводних човнів «Тайфун». І Росія, і Україна мають проблеми з грішми, до їхніх урядів надходять погрози від ультранаціоналістів, які хочуть залишити озброєння боєздатним, і від злочинців, які отримували прибуток від торгівлі зброєю. Лугар сказав, що не знає, скільки триватиме й скільки коштуватиме демонтування запасів біологічної та хімічної зброї колишнього СРСР або вилучити з нині не діючих підводних флотилій ядерне паливо».

«Ю-Пі-Ай», 24 листопада

«Лютий холод встановився у Центральній і Східній Європі, але в цьому провина не тільки погоди. В той час, як температура різко впала нижче нуля й сотні старих або немічних росіян померли на морозі, ринок нерухомості страждає від наслідків російської економічної кризи. Попит на нерухомість упав по всьому регіону... В українській столиці, де нерухомість раніше була дорогою, нині ідеальний час для оформлення вигідних угод щодо оренди офісних приміщень».

«Юеропіен», 21 листопада

«Щоб дізнатися, як викладають економіку в США, дві викладачки з України спостерігали минулого тижня, як четвертокласники скручували палички для чищення люльок у святкові орнаменти й нанизували намистинки на брелоки для ключів. Учні школи Мак-Оліффе надавали привабливого вигляду речам — від браслетів до закладок — які вони хочуть продати на різдвяному ярмарку, що відбудеться в їхньому закладі у грудні. Тетяна Гончарук, професор економіки з Міносвіти України, сказала, що їй подобається, як викладають дещо «сухий» предмет, як його роблять цікавим для молодих людей».

«Чикаго Тріб’юн», 23 листопада

«Що перешкоджає українцеві перетнути кордон, так це створена його власною країною бюрократія. Перехід кордону триває півтори години — при тому, що біля шлагбаума взагалі немає черги... Чому ж українці не блокують прикордонні пункти й не розпилюють шлагбауми? Тому що раніше було ще гірше. Чому політики не борються з цим? Тому що це їх не стосується... У Києві державна влада дуже сильна, а піддані — покірні. Не дивно також, що депутати парламенту в Києві не мають ані найменшої уяви, що люди критикують чіпляння при переході кордону».

«Баслер Цайтунг», 26 листопада

Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День»

№229 28.11.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати