Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Геннадій Виходцев про рік війни і допомогу від Фокстрота захисникам країни

27 лютого, 15:37

Загальна допомога Силам оборони і безпеки країни бізнеса склала 14 млн. грн, організовано шефство над 14 військовими частинам Повітряних сил України, партнерство з майже 200 державними органами влади, волонтерами, громадськими і благодійними організаціями, підтримка 180 мобілізованих співробітників та підсилення корпоративного волонтерства  - такий річний внесок ритейлера у захист незалежності України

З 24 лютого 2022 року з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну перед компанією постало питання не лише безпеки бізнесу та клієнтів в окупованих регіонах, а й допомоги державі у боротьби з агресором.

- знищено центральний склад у Гостомелі, розмір збитків - 600 млн. грн.;

- пограбовано або ж повністю знищено 10 магазинів у 7 регіонах

- релоковано 1500 співробітників з прифронтових регіонів та центральний офіс до Львова.

  • Фото надане компанією

     

З 24 лютого 2022 року з ініціативи співзасновників ГК ФОКСТРОТ Валерія Маковецького та Геннадія Виходцева запрацював оперативний штаб «Допомога нашим» для координування допомоги працівникам, військовим та волонтерам по всій країні.

Протягом року війни команда Фокстрот опрацювала понад 900 запитів  про допомогу та надала техніки на 14 млн. грн. З вересня 2022 року розпочалося шефство Фокстрот  над військовими частинам Повітряних сил України, які розбудовують систему ППО України. За півроку Фокстрот видав підшефним 220 одиниць техніки по 25 запитах від 14 військових частин з 10 регіонів України. Загальна сума допомоги Повітряним силам України складає 1,45 млн. грн.

За рік війни Фокстрот забезпечив технікою загони ДСНС та Національної Поліції по 38 запитам з 12 регіонів України на суму більше 800 000 грн. Крім цього, надано необхідну техніку для облаштування 25 «Пунктів незламності» у 3 прифронтових областях – Запорізькій, Миколаївській та Херсонській.

У фокусі уваги – підтримка колег-захисників, яким передано 60 позицій техніки на суму 300 тис. грн. Важливу роль відіграє партнерство з небюджетними організаціями:

- 58 благодійних та громадських організацій отримали допомогу від Фокстрот.

- 92 запитів на техніку від ГО задоволені, загальна  сума допомоги -  1,2 млн. грн.

- 100 тон гуманітарних вантажів доставлено до України із-за кордону за підтримки Фокстрот  у рамках співпраці з гуманітарним центром «Міжгір`я» у Закарпатській області (на підставі Меморандуму між Геннадієм Виходцевим та місцевою владою).

Значно посилився корпоративний волонтерський рух «Хочу допомогти», який об’єднав співробітників у допомозі нашим військовим і цивільним, що постраждали внаслідок ворожих дій агресора. Корпоративні волонтери Групи «Фокстрот» регулярно передавали  офісну й побутову техніку, меблі, кухонне приладдя, іграшки, окопні свічки в рамках акції «Світло – це ми», «Хочу допомогти», «Дітям - від ДІТа» - захисникам, школярам зруйнованих навчальних закладів, сім’ям, що втратили житло.

Фото надане компанією

З інших соціальних ініціатив – підтримка проектів, направлених на допомогу безпритульним тваринам у притулках. Разом з благодійним фондом «Щаслива лапа» запустили програму «Ф-підтримка» тварин, евакуйованих з «гарячих точок». За два місяців з початку її дії вдалося допомогти понад 13 притулкам на загальну суму понад 200 000 грн.

Таке єднання команди Фокстрот та соціальних партнерів різних рівнів та сфер стало рушійною силою протистояння найсерйознішим викликам військового стану країни та дало змогу зберегти бізнес. А сама компанія вистояла, живлячи  економіку країни та підтримуючи захисників і захисниць України.

- Кожен з вас – боєць, який своєю працею наближає перемогу України в цій війні, – так резюмували роботу бізнеса в 2022-2023 році Голова Ради засновників Групи компаній «ФОКСТРОТ» Геннадій Виходцев.

У грудні  2022 року Геннадій Виходцев нагороджений медаллю «За сприяння Збройним Силам України» від Міністра оборони України Олексія Рєзнікова. 14 лютого 2023 року голова наглядової ради Фокстрот Валерій Маковецький отримав відзнаку «За сприяння Повітряним силам України» від командувача Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Миколи Олещука.

Виконавчого директора Фокстрот Олексія Зозулю відзначено наказом головнокомандуючого Збройних Сил України Валерія Залужного: «За значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану».

Відео про те, як Фокстрот набої подавав – ось тут.

 Станом на початок лютого працюють 114 магазинів Фокстрот та новий централізований склад. За версією видання Forbes, у 2022 році Фокстрот увійшов до рейтингу «30 стійких приватних компаній України воєнного часу та п’ятірки бізнесів, що відштовхнулися від дна».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати