Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Корисний «Сніданок»

03 лютого, 00:00

Телеглядачі вже не раз були свідками видозмін «Сніданку з «1+1». Те, що він мобільний, динамічний і достатньо легко піддається змінам, — свідчить, безумовно, на його користь. Проте цього разу до всіх цих достоїнств команда відродженого, але абсолютно нового проекту додала максимальну ефективність, тональність корисного ранку та дорослий гламур. Не кажучи вже про телевізійну харизму чотирьох нових ведучих передачі. Звичайно, для сучасної людини дуже важливо бути в курсі всіх подій, і світового масштабу також, тому новинні блоки — традиційна та невід’ємна частина ранкового ефіру. Той, хто володіє інформацією, як відомо, володіє світом, а шанувальники каналу зустрічатимуть свій черговий день у всеозброєнні. По-перше, програма забезпечить усіх відомостями про головні світові та більш локальні події минулого дня. По-друге, численні рубрики, відкриті в межах «Сніданку», дадуть цінні поради про те, що зараз модно у світі автолюбителів, які новини на ринку мобільних телефонів, де краще розважитися, яких чекати сюрпризів від природи, чим варто лікувати грип, а які ліки, за висловом Жванецького, «не борються з мікробами, а навпаки — з ними співпрацюють». Не виходячи з будинку глядачі вже будуть у курсі останніх сенсацій і гарячих тем сьогоднішньої преси й навіть проведуть ранок із VIP-персоною спецрепортажу «Досвід», із якого дізнаються, як зустрічають новий день у різних куточках світу.

Але ранок не може бути лише корисним хоча б тому, що коли ви відкриваєте очі, то думаєте про приємне — про чашку кави, про приємну ванну, про смачний сніданок. Саме це дає нам силу все-таки піднятися з затишного ліжка, тому інформація інформацією, але розваг у ефірі буде більш аніж достатньо. На думку Інни Москвіної, яка вперше виступила не в ролі ТСН- ниці, а як господиня ранкової програми, головне завдання ведучих — створити зранку хороший настрій. «Цьому підпорядковано й усі інші наші рубрики — корисна інформація та мультики для дітей, щось для душі, не лише як зберегти гроші та як правильно поставити пральну машину, а й куди сходити ввечері. В одній із рубрик я почула цікаву інформацію про те, як перекинути кредит із банку, де тобі не підходять відсотки, в інший банк. Вважаю, що це корисно. Мені здається, що за дві години в нас хороший концентрат доброго, вічного й корисного».

Із усіх нових облич ранкового шоу глядачі каналу були знайомі поки лише з Інною — вона вже майже рік веде новини в ефірі «1+1». Як призналася Москвіна, вона навіть не думала, що піде кудись далі новин, тому коли їй запропонували спробувати в командi «Сніданку», навіть не злякалася. Не думала, що з цього щось вийде. Так і стала ведучою. Її напарник по ефіру Олександр Рассказов 11 років пропрацював на радіо й довго не вірив у інше — що взагалі можливо потрапити на ТБ ведучим. «Інна в нас буде більш інформаційною, яка знає політику й усі останні новини, — пояснює Олександр розподіл ролей у своїй парі. — А я більше говоритиму про культуру, про різні заходи, які відбуватимуться в Києві, в Україні. Це мені ближче й цікавіше».

Якщо стиль пари Інна Москвіна — Олександр Рассказов їхня нова колега Юлія Жмакіна визначає як південний, то свій тандем із Юрієм Громницьким називає «британським» — такий British breakfast. Причина цього криється в персоні Громницького, який спершу працював кореспондентом ВВС у Римі та був останнім, хто потис руку Андрію Шевченку перед його першою грою за нову команду «Мілан», а останні п’ять років жив у Лондоні й працював продюсером на ВВС. Як сказав Юрій про свій переїзд, «журналісти, які напрацювалися в полях, можуть попрацювати й на базі». «Із періодичністю п’ять чи шість років я міняю стиль життя, — говорить він. — Але в душі переконаний, що жити треба на Батьківщині, й завжди хотів жити на Батьківщині. Але водночас хотів подивитися світ, отримати враження».

Для зворотного зв’язку з аудиторією команда програми активізувала на сайті каналу кліп «Сніданок», щоб глядачі, які захопляться, наприклад, медичною рубрикою, ставили ті запитання, які цікавлять їх у цій галузі. Все-таки розмова можлива лише тоді, коли це двосторонній процес. «Канал орієнтований на досить дорослу публіку, яка відбулася, — пояснює характер проекту один із шеф-редакторів програми Ірина Малихіна. — Якщо жарти — то розумні, якщо мова — то літературна».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати