Напориста Леся

Українська тенісистка пройшла у чвертьфінал турніру в Мексиці
02 березня, 16:13
ФОТО РЕЙТЕР

В Акапулько (Мексика) на турнірі WTA категорії International — Abierto Mexicano TELCEL з призовим фондом $250,000 в одиночному розряді пройшли матчі другого кола. 50-та ракетка світу, 27-річна українка Леся Цуренко, посіяна під 7-м номером, вийшла у чвертьфінал після того, як її суперниця, 28-річна німкеня Юлія Гьоргес, яка посідає у світовому рейтингу 51-е місце, за рахунку 6:1, 2:0, на користь українки відмовилася від продовження боротьби, повідомляє www.sportonline.ua. Тенісистки провели на корті лише 35 хвилин. За цей час Цуренко взяла три подачі Гьоргес, виконала два ейси і допустила три подвійні помилки. Німкеня не заробила жодного брейк-пойнту, жодного разу не подала навиліт і двічі помилилася на подачі. Тепер рахунок їхніх особистих зустрічей став 2:0 на користь українки.

За вихід у півфінал турніру Цуренко посперечається з 19-річною Оленою Остапенко з Латвії, яка посідає у світовому рейтингу 71-е місце і перемогла американку Медісон Бренгл — 7:5, 6:4. Раніше Цуренко й Остапенко не зустрічалися.

Delimiter 468x90 ad place