Весілля на блок-посту

На Вінничинні наречені нацгвардійці зіграли весілля прямо на оборонній позиції

Без тамади та фати, зате у колі бойових побратимів і бійців тероборони відсвяткували своє весілля Олена та Олександр. Вони несуть службу у одному з підрозділів Національної гвардії. Давно знайомі, але саме зараз вирішили обвінчалися та склали подружню присягу перед Богом і людьми, при чому безпосередньо на бойовій позиції. Церемонію вінчання у бойових умовах провів військовий капелан протоієрей Василь Андрійчук. Він благословив молодят на щасливе та сповнене Божою милістю життя. Факт вінчання шлюбу засвідчив командир частини. Вітали молодят бойові побратими та друзі. Попри сніжну і морозну погоду атмосфера була теплою і затишною.

«Мене переповнюють емоції. Знаю, що весілля пройшло не так, як планувалось але воно запам’ятається на все життя. І коли ми переможемо, то зберемо всіх близьких та родичів щоб відсвяткувати перемогу та весілля», – поділилась наречена Олена.

Нагадаємо, що це не перше весілля на Вінниччині, проведене у бойових умовах. У сьомий день війни одружилися дві пари військовослужбовців, які замість весільного вбрання обрали для себе камуфляж, а замість святкових стрічок – автомати. Шлюб зареєстрували в Іванівській сільській раді, на території якої розташована військова частина, де служать молодята.