В ліцеї ім. Героїв Крут відбувся випуск ліцеїстів

Сьогодні у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди випуску ліцеїстів-крутянців та ритуалу останнього дзвоника. У лавах випускників цього року 151 юнак.

Заходи розпочались із винесення прапора ліцею та підняття Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України. Опісля випускникам вручили нагрудні знаки. Почесні гості привітали їх із закінченням навчання.

«Хотів вам розказати деякі речі, які я завжди використовую у власному житті. В тому житті є багато битв, багато воєн на різних рівнях, але в мене завжди є принцип – ніколи не здавайся! От кожен з вас має собі це запам’ятати. Тому що, ти можеш програти якийсь невеликий бій, але якщо ти маєш твердість – ти завжди врешті переможеш. Другий принцип, який я завжди сповідую у власному житті, – це, якщо вам немає місця під цим сонцем – створіть собі сонце! Знаєте, цей світ такий безмежний, в ньому так багато можна зробити, треба просто вірити», - зазначив під час вітання міський голова Львова Андрій Садовий.

Також випускників поблагословив капелан і відбувся традиційний шкільний вальс. На закінчення церемонії ліцеїсти вшанували прапор навчального закладу і виконали марш нової армії «Зродились ми великої години».

Довідка «Дня»:

Ліцей імені Героїв Крут створений постановою Кабінету Міністрів України №490 у 1992 році та  передано у власність Львівської обласної ради. Випускниками ліцею стали понад 4500 юнаків, більшість із яких продовжили службу у вищих військово-навчальних закладах. Щорічно тут навчаються понад 400 ліцеїстів з усіх областей України. Ліцей – єдиний спеціалізований заклад середньої освіти подібного типу у Львівській області, який виступає центром національно-патріотичного виховання, має власну стратегію підготовки та виховання молоді.