У Львові провели майстер-клас із випікання традиційної паски

Львівська пекарня «Кримська перепічка» в межах акції «Великдень для Героїв» провела майстер-клас із випікання традиційних українських пасок. Секретами випікання ділилися учасники Національного музею Революції Гідності разом із Музеєм Гідності у Львові, представники волонтерського штабу Студентського братства Львівщини та волонтери, що докладають сил до пришвидшення нашої перемоги, а також учасниці гурту «Коралі» та співачка Соломія Чубай.

Перед приготуванням тіста усі учасники, за давньою традицією, разом помолилися. Кожен розказував про рецепти пасок, які готують в родинах. Та, не зважаючи на різну рецептуру, головним правилом є те, щоб у хаті було прибрано і панувала тиша, а також мир та спокій був на душі. На жаль, через розпочату росією війну в Україні, саме миру і спокою так зараз бракує нашому народу.

Варто зазначити, що «Кримська перепічка» в межах акції вже відправила понад пів тисячі пасок на передову для наших Героїв. Але кожен може ще долучитися до акції – для цього потрібно завітати у пекарню і купити паску для наших захисників чи залишити пожертву.