У Львові показали справжнє обличчя рашистської армії

Сьогодні у Львові відбулась акція «Російське консульство – пам'ятник мародерству». Під будівлю, де знаходилося консульство рф у місті активісти та небайдужі львів'яни знесли речі, які найчастіше викрадають росіяни під час російсько-української війни: побутову техніку, самокати, одяг, взуття, електроприлади, дрібні гроші і навіть собачу будку.

Акція мала за мету показати справжнє обличчя російської армії та росіян загалом. На знак страшних злочинних дій усі принесені речі облили червоною фарбою.

«Друга армія світу» в Україні масово викрадає блендери, шуби, дитячі самокати та цинічно хизується награбованим у телефонних розмовах з рідними. Десятки таких розмов СБУ вже оприлюднила в інтернеті. А кілька днів тому в мережі опублікували три години записів з онлайн-камери кур'єрської служби у Білорусі, через яку рашистські окупанти-мародери відправляли крадені в українців речі до себе додому. Маємо показати справжнє обличчя цієї армії – армії мародерів», - розповіла співорганізаторка акції Ірина Сало.

Зазначимо, що аналогічна акція відбулась у Лондоні на підтримку українського народу, що піддався мародерству від рук російського окупанта. Тим часом мер Львова Андрій Садовий закликав проводити такі акції під усіма дипломатичними установами рф у світі.