У Львові почав працювати мотопатруль

Від сьогодні на вулицях Львова розпочав свою мотопатруль поліції. Презентація нових патрульних і їх транспорту урочисто пройшла на площі Ринок.

«Те, що наші хлопці та дівчата на сьогодні вміють — це завдяки інструкторам, тому дякую їм. Львів — друге місто Україні після Києва, де від сьогодні на вулицях міста буде працювати мотопатруль. Мене дуже тішить, що саме Львів за столицею має цей вид патруля, бо специфіка міста не зовсім часто нам вчасно дозволяє приїхати на ту чи іншу подію. Автомобіль буде їхати довго, піший патруль буде йти довго, тому мобільність і оперативність мотопатруля — основне. Ще раз хочу подякувати особовому складу, який наполегливо працював, вчора склали іспити, крім навичок керування мотоциклами, пройшли додаткові курси з домедичної допомоги. Хочу ще привітати на цій площі хлопців з мотодопомоги — це частина відповідальної мотоспільноти Львова, які нам постійно допомагають», — сказав начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

Кожного дня вулиці Львова патрулюватиме 9 екіпажів. Усі вони оснащені відповідним обладнанням необхідним для їх роботи. Екіпажі будуть виїжджати на порушення правил дорожнього руху, екстрені ситуації та, при необхідності, здійснюватимуть супровід колон.

Зазначимо, що до мотопатруля набирали лише тих патрульних, які вже мають досвід їзди на мотоциклі та відповідну категорію.

«Наша політика чітка — Львів був, є і завжди має бути максимально безпечним містом, щоб львів`яни себе почували в комфорті, а гості, які приїжджають, були щасливі і могли пізнати історію нашого міста та полюбити його. Бажаю всім нашим працівникам поліції, щоб настільки якісно була організована робота, щоб ми усі з вами гордились працівниками поліції і щоб дитина кожна мала бажання служити для своєї держави, для поліції», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

У місті окрім мотопатрулів уже працюють велопатрулі та піші патрулі.