Ті, хто живе з війною вже 9 років

«Львівська волонтерська кухня» зараз працює із ще більшою завзятістю

Якщо більшість волонтерських рухів та організацій у Львові утворилися після 24 лютого, то «Львівська волонтерська кухня» працює ще з 2014 року, самого початку війни на cході України. Як зізнаються волонтери, вони всі ці роки допомагали армії, а зараз, через масштабне військове вторгнення рашистів, працюють із ще більшою завзятістю.

Основна мета «Львівської волонтерської кухні» –  щоб наші захисники були нагодовані смачною домашньою їжею. Тому господині готують вареники, ліниві голубці, деруни, різну випічку та відправляють нашим воїнам на передову.

«Для когось війна розпочалась тільки зараз, а ми беремо в ній участь з 2014 року. Постійно відправляли нашим хлопцям смачну їжу на Схід, тож досвід, як працювати, у нас є. Крім того, ми виготовляємо сухпайки. Наш борщ з сухпайка набагато смачніший за той, що видають. Адже в нас повний цикл виготовлення його – нарізаємо всі овочі, самостійно сушимо і розфасовуємо», – розповіла волонтерка Людмила Кувайскова.

Крім борщу волонтери також фасують сухпакети із сухофруктами, кашами, супами та різними приправами. У розпорядженні кухні є дві сушильні машини і з початком широкомасштабного вторгнення Росії вони працюють на всю потужність.

Усі охочі можуть долучатися до «Львівської волонтерської кухні», адже зайва пара рук волонтерам точно не завадить і робота завжди знайдеться. Крім того, кухня час від часу потребує певних речей чи продуктів. Всі, хто бажає допомогти їм, може відстежувати потреби кухні на сторінці в соцмережі.