Переможці та призери


Кількість надісланих робіт - 1827
Кількість учасників фотоконкурсу - 228

Гран-прі ХІI міжнародного фотоконкурсу «День-2010», депозитний договір на 20 000 грн. від ЗАТ «Промінвестбанк», отримав Юрій ІВАНОВ, м. Київ за роботу «БЕЗ «ДОВЖЕНКА…»

У номінації ПРИЗ ПРИЗІВ «Золотий ДЕНЬ» преможцем став Владислав МУСІЄНКО, м. Київ – робота «СЕСТРИ-ЖАЛІБНИЦІ»


 НагородаАвтор роботиНазва роботи
1Спеціальні призи від Представництва Організації Об’єднаних НаційВалерій ЛЕВІЩЕНКО, м. Київ«КОЛЬОРОВИЙ МАЙДАН»
Леньяра АБІБУЛАЄВА, м. Сімферополь«ІСТОРІЯ ПРО ІСТОРІЮ»
Павло ПАЩЕНКО, м. Київ«З ПОВЕРНЕННЯМ!»
2Спеціальні призи від інтернет-партнера компанії «Адамант»Валерій Соловйов, м. Київ«ВІДКЛЮЧИЛИ ІНТЕРНЕТ»
Максим ЛЕБІДЬ, м. Київ«ПРО ГЕНДЕРНУ ПОЛІТИКУ»
Ігор ШВАЧУНОВ, м. Суми«КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК»
Наталія КРАВЧУК, м. Київ«ПУТІВНИК»
Євген КАЗИКІН, м. Київ«СОЙКА» (в номінації «Світ очима дітей»)
3Спеціальний приз від Чорноморської телерадіокомпаніїЛеньяра АБІБУЛАЄВА, м. СімферопольСерія робіт
4Спеціальний приз від громадської ініціативи «Оновлення країни»Руслан КАНЮКА, «День»«МЕМОРІАЛ-МУЗЕЙ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ»
5Спеціальний приз від групи «1+1»Костянтин ГРИШИН, «День»«НАТХНЕННЯ»
6Спеціальні призи від компанії «Кока-Кола Україна»Олексій ФУРМАН, м. Київ, 18 років«ДІВЧИНА І ДОЩ» (у номінації «Світ очима дітей»)
Костянтин ГРИШИН, «День»«МИСТЕЦТВО ПОЗУВАТИ»
Ігор ШВАЧУНОВ, м. Суми«КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК»
7Спеціальні призи від компанії «Київстар»Іван ЧЕРНЕВИЙ, м. Болехів, Івано-Франківська обл.«ВИСОТНИЙ ПРИЗ»
Валерій СОЛОВЙОВ, м. Київ«І ЗНОВУ «ТЕМНА НІЧ»
Олег НИЧ, смт Чечельник, Вінницька обл.«УМІННЯ ВЛАШТУВАТИСЯ»
Олена ЛЕВЧЕНКО, м. Славутич«АМАЗОНКА»
Юрій ДЯЧИШИН, м. Львів«НАРЕЧЕНІ»
8Спеціальні призи від компанії «Майкрософт Україна»Олена ЛУКАШЕВИЧ, м. Луцьк«ПОЛІСЯНКА З ЧОРНИЦЯМИ»
Роман МАЛКО, с. Криворічне, Івано-Франківська обл.«ВЕЧЕРЯ В КАРПАТАХ»
Леонід ШЕВЧУК, м. Житомир«СВІТСЬКА ТРОЯНДА»
Юрій ЧЕРНЕВИЙ, м. Болехів, Івано-Франківська обл.«БУКОВИНЕЦЬ»
Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ, м. Вінниця«НЕ ВРОДИЛИ»
9Спеціальні призи від каналу «ICTV»Юрій ЧЕРНЕВИЙ, м. Болехів, Івано-Франківська обл.«ВЕЛИКДЕНЬ»
Аліна ПЕТРЕНКО, 17 років, с. Петриків, Тернопільська обл.«МОЇ ДРУЗІ» (в номінації «Світ очима дітей»)
10Спеціальні призи від «Я Галереї» та «Гудімов Арт-проект»Владислав МУСІЄНКО, м. Київ«СЕСТРИ-ЖАЛІБНИЦІ»
Ганна РУДЕНКО, м. Бровари«НА ВИСТАВКУ»
11Спеціальний приз від Уповноваженого з прав людини Ніни КарпачовоїОлексій ФУРМАН, 18 років, м. Київ«НАША ЧЕРГА ДОПОМОГТИ» (в номінації «Світ очима дітей»)
12Спеціальний приз від голови наглядової ради кінофестивалю «Молодість», голови фонду «Нові традиції», Героя України Сергія БондарчукаОлена ЛУКАШЕВИЧ, м. Луцьк«ПОЛІСЯНКА З ЧОРНИЦЯМИ»
13Спеціальні призи від Волинського національного університету ім. Лесі УкраїнкиСергій КОВАЛЬЧУК, м. Київ«ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ»
Наталія КОМПАНЦЕВА, м. Київ«ГУЦУЛЬСЬКИЙ ОРКЕСТР»
14Спеціальні призи від готельного комплексу «Залєскі»Олександр ЗАДИРАКА, м. Київ«БЕЗ ПАРИ»
Микола ТИМЧЕНКО, м. Київ«ВЕЛИКДЕНЬ» і серія робіт
Володимир ФАЛІН, м. Київ«СВІЧА ПАМ’ЯТІ»
15Спеціальний приз від Першого Національного телеканалуАнатолій СТЕПАНОВ, м. Київ«СХОДИ НА НЕБО»
16Спеціальні призи від агрофірми «Ольгопіль»Ірина ДЕНИСЕНКО, м. Чернігів«ГИЛЯ, ГУСОНЬКИ» (в номінації «Світ очима дітей»)
Борис КОРПУСЕНКО, м. Київ«СОЛО»
17Спеціальний приз від телекомпанії ТВіКостянтин БОБРИЩЕВ, м. Кобеляки, Полтавська обл.«НА ВАРТІ»
18Спеціальнi призи від компанії ADOBEРуслан КАНЮКА, «День»«КРАЇНА МРІЙ»
Наталія КРАВЧУК, м. Київ«СТАЛЕВАР»
19Спеціальні призи від компанії AMWAYВероніка БОРКОВСЬКА, м. Київ«ЧУДОВИЙ РАНОК»
Костянтин ГРИШИН, «День»«ДВА СОНЕЧКА»
Микола ЗАТОВКАНЮК, м. Київ«ПЕРШИЙ ЗАБІГ»
20Спеціальні призи від компанії VITIS GROUPСвітлана МАМІНА, м. Київ«ЧУРЧХЕЛА»
Світлана КОРОЛЬОНОК, м. Київ«НАТАЛЯ АНДРІЇВНА – МАМА 1500 СОБАК ТА КОТІВ»
21Спеціальний приз від Асоціації українських банківОлександр ХАРВАТ, м. Рівне«НАДІЯ «ТИТАНІКА»
22Спеціальний приз від благодійного фонду «Богуслав»Олександр ПРИМАК, м. КиївСерія робіт
23Спеціальний приз від телеканала «Культура»Іван ЧЕРНЕВИЙ, м. Болехів, Івано-Франківська обл.«СВЯТО ПЕРУНА» (в номінації «Світ очима дітей»)
24Спеціальний приз від журналу і сайта «Телекритика»Костянтин ГРИШИН, «День»«МОДНА ПАНІ»
25Спеціальні призі від компанії «Кнауф»Микола ТИМЧЕНКО, м. Київ«БУДУЄМО ДІМ»
Костянтин БОБРИЩЕВ, м. Кобеляки, Полтавська обл.«НА ВАРТІ»
26Спеціальні призи від Британської РадиОлександр ПРИМАК, м. Київ«ВІДПУЩЕННЯ ГРІХІВ»
Людмила ГОШКО, м. Рівне«ВОДОЛІЙ»
Ірина СІЛЬВЕСТРОВА, м. Київ«МРІЙНИК»
27Спеціальні призи від журналу «Photographer»Ганна РУДЕНКО, м. Бровари«НА НАТУРІ»
Євген ЧОРНИЙ, м. Київ«ХРЕЩЕННЯ»
Ігор ДАВИДЕНКО, с. Мошни, Черкаська обл.«ЗИМОВА КАЗКА» (в номінації «Світ очима дітей»)
28Спеціальний приз від фестивалю «Країна Мрій»Олександр ПРИМАК, м. Київ«МРІЇ ДІВОЧІ»
29Спеціальні призи від Салону Наталії БалабановоїСвітлана КОРОЛЬОНОК, м. Київ«ЛІТНЯ КУХНЯ ЛЮБОВІ МАКСИМІВНИ»
Анастасія СИРОТКІНА, м. Київ«ПАМ’ЯТЬ»
Олег НИЧ, смт Чечельник, Вінницька обл.«УМІННЯ ВЛАШТУВАТИСЯ»
30Спеціальний приз від Національного гірничого університетуАндрій НЕСТЕРЕНКО, м. Київ«ЗОЛОТІ ДІРКИ ШАХТАРСЬКА»
31Спеціальний приз від арт-галереї «Триптих»Сергій ПОЛЕЖАКА, м. Київ, 18 років«Я – ВІЛЬНИЙ!» (у номінації «Світ очима дітей»)
32Спеціальні призи від Національного музею-заповідника українського гончарства в ОпішномуГанна РУДЕНКО, м. Бровари«УСЕ ПОЧАЛОСЯ З ГЛИНИ»
Микола ТИМЧЕНКО, м. Київ«БУДУЄМО ДІМ»
33Спеціальний приз від Української асоціації видавців періодичної пресиОлександр КАДНІКОВ, м. Сімферополь«БУКІНІСТ»
34Спеціальний приз від художника-емальєра Юлії БородайЛюдмила ГОШКО, м. Рівне«ВОДОЛІЙ»
35Спеціальний приз від Національного університету «Острозька академія»Олег НІЦКО, м. Київ«МОГУТНІЙ РІД»
36Спеціальний приз від Національної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР»Юрій ШТАНЬКО, м. Київ«БЕЗЦІННИЙ ДОСВІД»
37Спеціальний приз від Національної спілки журналістівАндрій ЛЮБИМОВ, м. Севастополь«У ПРИТУЛКУ ДЛЯ ПРЕСТАРІЛИХ»
38Спеціальний приз від Харківського національного університету ім. КаразінаОлександр БУРКОВСЬКИЙ, м. Київ«ГОЛОВНА РОЛЬ У ТЕАТРІ АБСУРДУ»
39Спеціальний приз від журналу «Атлантична панорама»Володимир ДУБАС, м. Львів«МАРШ ПАТРІОТІВ»
40Спеціальний приз від родини ЖилінихВолодимир ДУБАС, м. Львів«ПОЖЕРТВА НА ЦЕРКВУ»
41Спеціальний приз від Миколаївського коледжу преси та телебаченняОлександра ПІНЄГІНА, м. Київ«УРА, КАНІКУЛИ!» (в номінації «Світ очима дітей»)
42Спеціальні призи від Національної спілки фотохудожників УкраїниМикола ТУРЧИН, м. Чернігів«ОСТАННІЙ УРОК» (Золота медаль)
Борис БУХМАН, м. Одеса«БУРЕВІСНИК» (Срібна медаль)
Арвідас ШЕМЕТАС, м. Сімферополь«ЗАРУЧНИК» (Бронзова медаль)
Микола СМІЛИК, м. Ічня, Чернігівська обл.Серія робіт «ЯК ПО НОТАХ», «ГОДУВАЛЬНИК» (Диплом І ступеня)
Олександр КАДНІКОВ, м. Сімферополь«БУКІНІСТ» (Диплом ІІ ступеня)
Діана КУЛИК, м. Чернівці«БЕСІДА» (Диплом ІІІ ступеня)
43Спеціальний приз від Запорізького національного університетуОлег НИЧ, смт Чечельник, Вінницька обл.«ЯБЛУКО ПРИМИРЕННЯ»
44Спеціальний приз від СПА-центру «Сезони СПА»Любов МОТОРНА, м. Київ«УПОРАЮСЬ САМА»
45Спеціальний приз від ЗАТ «УКРАЇНСЬКА ПРЕС-ГРУПА»Людмила ГОШКО, м. Рівне«РУДЕНЬКІ»
46Спеціальний приз від першого заступника голови правління Промінвестбанку В’ячеслава ЮткінаЄвген ЧОРНИЙ, м. Київ«ХРЕЩЕННЯ»