«Нова Снігова Королева»

У Новий рік із мюзиклом Бродвейського формату

У Національному палаці «Україна» відбулася прем’єра новорічного мюзиклу «Нова Снігова Королева» з ТОПовими митцями у головних ролях, десятьма цирковими артистами, тридцятьма танцюристами і сюжетом, що обертається навколо модної теми соцмереж та блогерства. Організатори шоу вже похвалилися, що продано більше 35 тисяч квитків.

Над створенням цього ефектного, інтерактивного шоу для всієї родини протягом кількох місяців працювала величезна команда: автор яскравої, оригінальної  музики, що чудово лягає на слух і запам’ятовується з перших тактів, один з найпопулярніших композиторів - Дмитро Саратський. Проникливі та глибокі тексти до пісень написала Анна Завальська. Режисер і хореограф Олександр Лещенко динамічно вибудував дію й створив цікаву хореографічну партитуру постановки.

Ексклюзивну, функціональну сценографію у вигляді триярусного та високотехнологічного (з екранами, пандусами, лабіринтами) крижаного айсбергу, що заповнив усю величезну сцену Палацу, - розробляла найбільша в Україні компанія з виробництва декорацій StarLight Scenery.

Також спеціально для мюзиклу було створено більше 50 костюмів.

Фурор здійняла запаморочлива сукня Снігової Королеви – Олі Полякової. Образ складається з чотирьох одиниць - корони, кейпу, плаща та сукні. Напівпрозора сукня вкрита «сніговими візерунками та інеєм». Її тканина  - з перловим відливом та плісованими елементами - шляхетний важкий атлас у поєднанні з ефектним складним кроєм. Всі основи для сукні створювалися вручну, вишивалися бісером, камінням та пришивними декоративними елементами. Кейп з інкрустованим верхом, бурульками, що виступають із плечей. На голові снігової королеви за традицією височіє гострокутна обледеніла срібно-блакитна корона, яка всипана камінням та крижинками.

Лук бабусі Герди в панчохах Гуччі у виконанні Діми Коляденко –100% влучив у образ, тим більше, артист зізнався, що «зняв» його з мами Ірини Білик, своєї тещі – Ганни Яківни.

Співачка  Оля Полякова, у такому новому для себе амплуа, - виступила вперше, буквально розірвавши публіку не лише виконанням хітових музичних номерів, талановито написаних композитором з урахуванням її голосового діапазону та майстерності, а й яскравим акторським талантом.

Епатажний Діма Коляденко колоритно й соковито зіграв бабусю Герду, привівши у захват різновікову публіку.

У ролі Кая на великій сцені дебютував фонтануючий енергією «фабрикант» Михайло Соколовський.

Улюбленець же кінотеатральної публіки – Володимир Горянський теж дебютував… у ролі Санти: неочікуваний герой для культової зимової казки Ганса-Християна Андерсена, перетворився на майже головного персонажа лихо закрученого сюжету мюзиклу.

Серед 10 фантастичних циркових артистів із приголомшуючими номерами, танцівників і унікального танцювального LED-колективу із Дніпра Light Balance (переможці America's Got Talent, 2017), - є гімнасти Андрій та Михайло Білаки, які заради нового мюзиклу відмінили за кордоном низку своїх проєктів:  «У «Сніговій королеві» маємо новий для себе досвід - раніше не робили патерного силового номеру, після якого за 2 хвилини відпочинку одразу робимо повітряний номер - на високому майданчику. Трохи страшнувато, але в задоволення», -  розповідає Андрій Білак. Їхні номери зірвали шалені овації: «Ми більше працюємо за кордоном, на жаль. Хотіли б більше в Україні, і намагаємось це робити, але в нас нема такого попиту на артистів. Хоча український рівень - всюди знають. Українську школу вважають топовою. Це видно і по нас - ми займаємось лише 8 років, отримуємо контракти, оцінку за кордоном - це говорить про рівень підготовки, рівень українських майстрів. Це вже як знак якості. Але цінують це переважно за кордоном - приблизно половина цирку Дю Солей -  українці».  

Автор ідеї та продюсер проєкту Сергій Перман підкреслює, що «мюзикл саме бродвейського формату - у такому масштабі і для такої великої сцени створено у нашій країні вперше. Це грандіозне дійство для  сучасних дітей та їх батьків, а для палацу «Україна» - історичний момент: ми перегорнули сторінку новорічних «солянок», сконструйованих на швидкоруч під свята. «Нова Снігова Королева» - це інший вимір, прорив у XXI століття, ідеї high level, авторська музика та найпопулярніші українські артисти».

Прем'єрні покази мюзиклу на сцені Палацу «Україна» триватимуть до 4 січня.