Roshen і митники нічого не знають про заборону поставок кондитерських виробів
Кондитерська компанія Roshen поки що не одержала офіційного повідомлення від Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд ) про заборону поставок її продукції на ринок Російської Федерації. Про це повідомили в прес-службі Roshen, повідомляє УНІАН.
«Офіційних документів про заборону поставок ми ще не одержували. Поки що ведемо переговори з Росспоживнаглядом», - сказала прес-секретар компанії Інна Петренко.
«Підстав для заборони немає, тому ми сподіваємося, що це питання скоро вирішиться», - додала вона.
Нагадаємо, сьогодні голова Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко заявив російським ЗМІ, що запроваджено заборону на поставку до Росії продукції компанії Roshen. При цьому станом на 10:00 за київським часом Федеральна митна служба Росії ще не одержала вказівок Росспоживнагляду про заборону поставок на територію Росії продукції Roshen.
