Кім Чен Ин підписав план ракетних ударів по США і Південній Кореї

Глава КНДР Кім Чен Ин за підсумками екстреної наради з воєначальниками в п'ятницю підписав план по нанесенню стратегічними ракетними військами ударів по американських базах на материковій частині США, на Гаваях, Гуамі і в Південній Кореї, йдеться у повідомленні північнокорейського агентства ЦТАК.

При цьому Кім Чен Ин зазначив, що "якщо США почнуть безрозсудну військову провокацію, мобілізувавши великий контингент своїх стратегічних сил, то необхідно нанести нещадні удари по американських базах на материковій частині США, на Гаваях, на Гуамі і в Південній Кореї".

Раніше був відданий наказ про приведення в повну бойову готовність ракетних частин КНДР, а також було наказано підготувати план технічної підготовки ракетних розрахунків.