Amnesty International закликають до більшої критики Росії

У правозахисничий організації Amnesty International вважають, що Європейський Союз недостатьо жорстко критикує Росію щодо порушення прав та свобод громадян. Про це заявив голова правозахисної організації Саліл Шетті, повідомляє "Німецька хвиля".

За словами Шетті ЄС також надає недостатню підтримку правозахисникам, які працюють на території Росії.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться саміт ЄС-Росія, під час якого відбудуться зустрічі керівників РФ та ЄС. Бесіди мають відбутися за закритими дверима у "тісному колі". На думку Шетті, це є неправильним, адже "керівництво ЄС має з усією ясністю і публічно розкритикувати звернення російських властей з гомосексуалами і лесбіянками, громадянським суспільством, журналістами та правозахисниками".

Він також наголосив: "Євросоюз повинен подбати про відправку спостерігачів на всі процеси в РФ. Таким шляхом можна чинити тиск , щоб забезпечити справедливі процеси і дотримання правових норм. Захисники прав людини в Росії воістину потребують потужної підтримки, і Євросоюз цілком в змозі надати її", - резюмував глава Amnesty International.