На фасаді львівської Ратуші до 100-ліття Михайла Дзиндри показали 3D-мапінг

З нагоди 100-ліття всесвітньо відомого скульптора і графіка Михайла Дзиндри сьогодні, 27 грудня, управління культури ЛМР організувало проведення аудіовізуального дійства - 3D-мапінгу, на фасаді Львівської міської ради. Під час дійства на будівлі можна було побачити роботи митця, їх особливості та деталі.

 

«Цього року Львів святкує 100-ліття відомого скульптора Михайла Дзиндри. Оце дійство – це перша така офіційна святкова подія. Протягом наступного року – цієї 100-ї річниці, ми будемо мати багато культурних, освітніх та просвітницьких подій, що стосуватимуться Михайла Дзиндри. Його скульптури є у Брюховичах у музеї. Ми хочемо привернути увагу до його робіт, тому що вони є визнаними в світі і ми як львів'яни повинні пишатися, що він вибрав місце їх розташування саме тут», - сказала керівниця департаменту розвитку Львівської мерії Наталія Бунда.

Створили 3D-мапінг, присвячений видатному скульптору, управління культури Львова та студія креативного виробництва Kurbas Production.

Довідка «Дня»

Михайло Дзиндра – всесвітньо відомий український скульптор, графік та архітектор, який збагатив світове мистецтво новим баченням пластики та модерної композиції. Митець народився на Львівщині, у 50-тих роках виїхав з родиною у США, де мав успішну мистецьку кар’єру, працював з О. Архипенком. Згодом купив у Флориді земельну ділянку під створення  музею сучасного мистецтва. Однак, після проголошення незалежності у 1991 році вирішив повернутися на батьківщину і забрав із собою майже всі свої модерні стичні скульптури. У 2005 році у Брюховичах був відкритий Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри.

Павло Паламарчук, "День", Львів