МЕНЮ

Порошенко закликав євродепутатів прийняти резолюцію на підтримку України

27 січня, 2020 - 22:36

П’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся в Брюсселі з депутатським активом Групи дружби України в Європейському парламенті.

Про це інформує пресслужба партії "ЄС".

Порошенко наголосив на важливості збереження серед пріоритетів ЄП і ЄС питання підтримки боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності. Напередодні п’ятої річниці Мінських домовленостей п’ятий Президент запропонував ініціювати схвалення відповідної резолюції Європарламенту на підтримку України.

Порошенко також закликав до збереження світової єдності і солідарності з Україною.

"Висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку зі спробами міжнародної реабілітації президента Росії без виконання Москвою її зобов’язань у рамках Мінського процесу, деокупації Донбасу, повернення Криму Україні та відновлення поваги до міжнародного права. Наголошено на необхідності продовження та посилення санкцій проти Москви як інструменту примусу до миру", - говориться в повідомленні.

Депутати Європарламенту підкреслили свою тверду підтримку України як у справі зміцнення стійкості держави та протидії триваючій російській агресії, так і на шляху реформ та європейської інтеграції.