Вінницькі волонтери доставили на передову домашні смаколики, побутову техніку і дороговартісну оптику

700 кг гуманітарного вантажу повезли на фронт волонтери ГО «Мольфар». Окрім продуктів харчування і миючих засобів, доставили холодильник, пральну машину, мультиварку, мікрохвильову піч, посуд, подушки, рушники та спальники. Усе це на новосілля для розвідувального підрозділу, який змінив «прописку» і зайняв нові, необжиті позиції. Для них у подарунок привезли й оптичну техніку, яку розробив київський винахідник.

 Як розповідає голова ГО «Мольфар» Юлія Вотчер, її собівартість складає 700 доларів. Це нова система відеоспостереження, яка дозволяє бачити на відстань понад 2,5 кілометри.

«Цієї поїздки з нетерпінням чекали всі – і мольфари, і бійці, які на сході, на передовій, – відзначає Юлія Вотчер. – Готувалися до візиту довго, ретельно і результат гарний вийшов, бо до захисників поїхало все, що замовляли, та ще й подарунки. Передусім це новий оптичний прилад далекого бачення, який точно стане бійцям у нагоді. А у підрозділ, який лише створюється на постійну «прописку», доставлений повний набір побутової техніки – все що треба. Окремо бійці отримали нові водозахисні легенькі куртки, різні розгрузки, тактичні пояси, ніби дрібнички, але в похідних умовах дуже зручні та корисні речі. Наш невтомний Володимир Михайлович Цвілодуб відшив баули і безкаркасні ноші для медиків».

Не забули волонтери і про прапори. Кажуть, що через зиму, дощі і вітри, торішні вже втратили свій насичений колір. Тому доставили різні стяги – червоно-чорні, жовто-блакитні, великі й малі. Від господинь передали домашні смаколики і закрутки, місцеві підприємці подбали про ковбаси, ладижинська птахофабрика «МХП» забезпечила курячим м’ясом, фермери – молочними продуктами, свіжими овочами та фруктами.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина