У СВІЖОМУ НОМЕРІ ГАЗЕТИ "ДЕНЬ" ВІД 25 - 26.10

- Одним із перших, хто нинішнього року заявив про свої наміри взяти участь у перегонах на здобуття Шевченківської премії, став відомий мистецтвознавець, філософ і богослов (за фахом) Дмитро Степовик. Новий погляд на релігійність Тараса Шевченка – читайте на сторінках «Культури».
- Вчителі, батьки та видавці обурені новими підручниками - морально застарілими, з помилками та порушенням авторських прав. МОН шукає виправдань та говорить про... організовану кампанію з дискредитації цих видань – детальніше на сторінках «Суспільства».
- Що менше часу залишається до Вільнюського саміту, то частішими стають візити європейських політиків в Україну. Які глибинні процесі відбуваються у владі, опозиції, суспільстві на тлі руху України до Євросоюзу? Відповіді шукали експерти на круглому столі в «Дні» - найцікавіше на «Подробицях».
- Уже тиждень, як у Лондоні відгули перші «Дні України у Великобританії». Свято закінчилося, але враження та обговорення від його подачі - залишилося. Якою є і якою побачили нашу країну мешканці європейської столиці: два Лондони, дві України – на сторінках «Економіки».
- Нам - 17 років! До цієї дати ми підготували подарунки для друзів - Фотовиставку, новий «Маршрут №1. Мій Вчитель» та безліч інших сюрпризів. Коментарі наших партнерів, читачів та просто вдячних людей читайте на 2 та 9 сторінках.
