Трамп анонсував початок переговорів про вільну торгівлю з Канадою і Мексикою

Президент США Дональд Трамп анонсував швидкий початок нових переговорів щодо угоди про вільну торгівлю з Канадою і Мексикою Nafta.
Як повідомляє ВВС, Трамп уже заявив про домовленості по зустрічах з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто.
Відзначається, що новообраний американський президент назвав дану торгову угоду найгіршою з того, що коли-небудь підписувало США.
На сайті Білого дому також уточнювалося, що у разі відмови Канади і Мексики від перегляду договору, США можуть вийти з угоди.
Північноамериканська угода про вільну торгівлі Nafta між Канадою, Мексикою та США почала діяти в 1994 році. Основною метою угоди є усунення бар'єрів у сфері торгівлі та інвестицій.
