МЕНЮ

Вулицями Львова пройшов марш Гідності

22 листопада, 2019 - 09:43

У шосту річницю початку Революції Гідності у Львові відбувся марш Гідності проти капітуляції. Більше пів тисячі людей пройшлися вулицями міста, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час подій на Майдані та закликати владу не капітулювати перед ворогом.

Розпочався марш від пам’ятника Степану Бандері. Сформувавши колону люди вирушили вулицями Львова. Більшість із них мала національні прапори України, а також кримсько-татарські та червоно-чорні стяги. Під час руху вони вигукували патріотичні гасла.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулося віче. Під час нього люди згадували події революції та закликали не здаватися зараз, як не здалися в ті дні, шість років тому.

«21-го листопада – це день коли розпочалась революція, яка виявила незламність української нації. Революція, яка не даремно отримала назву – Революція Гідності. В листопаді також почалась і Помаранчева революція. Українська нація не зламалась від режиму Януковича і не здалась ворогу від початку російсько-української війни, яку ворог розпочав з нами ще під час нашої революції. Ми не капітулювали тоді і не маємо капітулювати зараз», - закликали організатори маршу.

Після цього учасники маршу запалили димові шашки жовтого та синього кольорів і заспівали гімн України.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів