МЕНЮ

Генпрокурор США заблокував частину звіту Мюллера

22 липня, 2019 - 20:27

Генеральний прокурор США Вільям Барр, призначений на посаду в адміністрації президента Трампа в лютому цього року, не дав оприлюднити чотири категорії даних на 448 сторінках звіту спецпрокурора Роберта Мюллера по "російській" справі.

Про це пише американське видання The Hill перед запланованими на середу слуханнями спецпрокурора в Юридичному й Розвідувальному комітетах Палати представників США.

"Генеральний прокурор Вільям Барр закрив чотири категорії інформації в оприлюдненій публічній версії доповіді Мюллера, в тому числі матеріали великого журі, чутливу розвідувальну інформацію, деталі поточних розслідувань та інформацію, яка може порушувати конфіденційність "третіх осіб", - деталізує газета.

Очікується, що свідчення Роберта Мюллера можуть "пролити світло" та привернути увагу всієї країни на його розслідування, яке президент Трамп поспішив назвати доказом своєї невинуватості.

"Враховуючи наполягання Мюллера, що він говоритиме лише про питання, чітко обмежені його доповіддю, демократи, як очікується, зосередяться на деталях цього документа, включаючи контакти кампанії Трампа з Росією, а також докази потенційного перешкоджання правосуддю", - зазначає видання.