МЕНЮ

Суд у справі Аласанії проти НСТУ перенесли

22 квітня, 2019 - 19:24

Шевченківський районний суд міста Києва переніс засідання про скасування рішення наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) від 31 січня 2019 року щодо дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією на 11 червня.

Про це повідомляє Суспільне мовлення.

“Таке рішення оголосила суддя Шевченківського районного суду міста Києва Тамара Пономаренко на черговому засіданні, яке відбулося 19 квітня і тривало майже 3 години”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, 12 квітня відбулося перше судове засідання щодо розірвання контракту із Зурабом Аласанією за його позовом до ПАТ “НСТУ” та членів наглядової ради Тетяни Лебедєвої, Світлани Остапи, треті особи – члени наглядової ради В’ячеслав Козак, Олексій Панич і Вадим Міський. Тоді суд оголосив перерву до 19 квітня.

Є ще дві справи - за позовом Євгена Глібовицького, - які має розглядати Шевченківський районний суд міста Києва та господарський суд міста Києва. Відомо, що у господарському суді перше засідання заплановане на 10 травня.